להגדלה
לפרטים נוספים :
שם:
טלפון:
אימייל:
כתובת:
הערות:
  1  2    

   
טיפולי ספא

אם נודה על האמת, כמעט כולנו לא בדיוק קופצים בשימחה מהמיטה ומסתערים על היום החדש באנרגיה חיובית. הרבה מאיתנו עובדים במישרה אשר דורשת מאיתנו להגיע כל יום למשרד, אחרי שפיקדנו על מבצע- "הבא את ילדך בבטחה לבית הספר לאחר שאכל ארוחת בוקר ובתיקו כריך" וצלחנו את הפקקים בכביש. אחרי שכבר הגענו למשרד, הרבה פעמים תפקידנו דורש ישיבה סטטית על כיסא שהוא לאו דוקא אורטופדי ובהייה וריכוז מתמשך במסך המחשב המרצד.

כל ההקדמה הזאת באה לתת את הרקע לתחושה שאנו חשים כאשר אנו לוקחים יום חופש, רק לעצמנו. ולשאלה- מה כדאי לעשות ביום המיוחד הזה, יש תשובה מתבקשת: להזמין תור ליום פינוק עם טיפולי ספא.

מה זה בעצם טיפולי ספא? בתקופה שלנו, תרבות היופי והבריאות פורחות. זו הסיבה שכמעט בכל קרן רחוב ניתן למצוא היום מכון טיפולי ספא. מי שהיה כבר פעם בגן עדן הזה, בודאי כבר הבין למה כדאי לו לחזור שוב. ומי שלא היה- שימשיך לקרוא.

יום בטיפולי ספא הוא בעצם טיפול מתמשך, כאשר המטופל הוא שקובע את אורכו ואת המבנה שלו. גולת הכותרת של מכוני הטיפולי ספא היא תפריט עיסויים מגוון המתאים למגוון מטופלים ועונה על תכליות שונות- החל מעיסוי מרגיע ומפנק, ועד לטיפול רפואי ואינטנסיבי. המטופל הוא שבוחר את סוג הטיפול ואת עוצמתו, בעוד המעסה לומד במהלך הטיפול את מאפייניו האישיים של המטופל ומתאים את הטיפול ספציפית לגחמותיו, מבנה גופו והעדפותיו.

לאחר שהמטופל סיים את העיסוי הוא ממשיך הלאה לרחצה. מטרת הרחצה בטיפולי ספא היא להסיר מגופו של המטופל את שארית השמנים (אם הוחדרו לגופו במהלך העיסוי) ו/או להזין את גופו בחומרים נוספים. לכן בתפריט הטיפולים של מכוני הטיפולי ספא ניתן למצוא לעיתים רחצה באמבטיית חלב, או באמבטיה עם שמנים הומאופתיים המותאמים למטופל עצמו.

לאחר הרחצה- פינוק נוסף.המטופל יהנה מסאונה רטובה או יבשה, ולעיתים ישכשך בג'קוזי מפנק שירפה את שריריו ויתרום לתחושת האופוריה המשתרשת במהלך הטיפול בטיפולי ספא.

לאחר שהסתיימו הטיפולים, בדרך כלל מכון הטיפולי ספא יזמין את המטופל להנות מארוחה קלה המלווה בחליטת צמחים או אפילו שמפניה מבעבעת.

נשמע טוב נכון? זה לא רק נשמע! לא בכדי, יום כיף בטיפולי ספא הוא מתנה פופולרית ונפוצה. והסיבה היא

שהחיוך שתסיימו איתו את היום- מובטח.