הסרת שיער

 

קיימים המון סוגים שונים של שיטות הסרת שיער. יש את השיטות המסירות שיער לצמיתות ויש את השיטות המסירות שיער לפרק זמן מסוים. הסרת שיער היא כמובן חלק הכרחי בחייהן של נשים, אך הוא גם חלק לא מבוטל אצל חלק מהגברים. ידוע כי שיער הוא אינו דבר אסתטי כשהוא נמצא אצל נשים, אך הוא גם לא בהכרח אסתטי  כ"כ כשהוא נמצא בכמות גדולה או באזור מסוים אצל גברים. המון גברים סובלים מצמיחת שיערות בגב או בחזה בצורה מוגברת יתר על המידה ועם כל הכבוד לגבריות שבשיער אף אישה לא נמשכת לגברים שעירים במיוחד.

אצל נשים רצוי שלא יהיה שיער בכלל. בשום מקום או איזור בגוף מלבד על הראש, שם הוא הכרחי מוסיף ויפה. ולכן נשים שסובלות משיער יתר בגוף מבצעות הסרת שיער לעיתים תכופות, אם ברגליים, ידיים, מפשעות, שפם, גבות, בית שחי, חלק מהבנות גם בקו הבטן ובגב התחתון. שזה במקרים חמורים של צמיחת שיער.

הסרת שיער יכולה להתבצע בעזרת שעווה, הסרת שיער בדרך זו היא אינה נעימה ואף כואבת אך מה לא נעשה בשביל אסתטיות. קיימת גם הסרת שיער באזורים יותר קטנים כמו הגבות, בשביל הסרת שיער באזור זה נוהגות נשים להשתמש לרוב בפינצטה, גם דרך זו אינה נעימה אך היא מנקה ביעילות משיער אזורים קטנים מסוג זה.

הסרת שיער חייבת להתבצע אצל נשים, ישנן המון נשים שמשתמשות בשיטה חדשה של הסרת שיער, הנקראת לייזר, או אינפרא. שיטה זו יעילה לאחר כמה טיפולים, היא מדללת את השיער הצומח לפי מחזורי צמיחתו, עד לחוסר הופעתו וצמיחתו בכלל. קיימות נשים שהשתמשו בשיטת הסרת שיער בלייזר וטענו כי לאחר פרק זמן מסוים אפילו קצת ארוך, השיער חזר לצמוח במידה קטנה מאוד ולכן לא נעלם לצמיתות כמצופה. 

להגדלה
לפרטים נוספים :
שם:
טלפון:
אימייל:
כתובת:
הערות: