חבילות ספא 3
חבילות ספא 4
חבילות ספא 5
חבילות ספא 6
חבילות ספא 1
חבילות ספא 2
להגדלה
לפרטים נוספים :
שם:
טלפון:
אימייל:
כתובת:
הערות:
 1  2    

 חבילות ספא

ההפתעה הכי כיפית שקבלתי ליום הולדתי היה חבילות ספא. ביקור בחבילות ספא הינו ביקור מרגיע מחדש ומרענן.

הגעתי לחבילות ספא יפה נקי ונעים במרכז הארץ קיבלו אותי אנשים מקצועיים ונעימים שידעו כבר בתחילת הדרך איך להנעים את הזמן בליבי חשבתי שלחבילות ספא הזה אני אחזור ואפילו חשוב ליידע חברים ומשפחה על חבילות ספא שכזה. לא כל יום אנו מגיעים למקום שבו השרות ברמה מעולה ניתנה לי האפשרות לבחור בין מספר חדרים שבאותה העת היו פנויים בחבילות ספא. החבילות ספא כולו היה מריח ריח נעים שיצר אוירה של ים ורוגע.

 לגמתי לי כוס תה צמחים בנחת ונכנסתי לחדר הטיפולים בחבילות ספא. החדר היה נקי עם חלון גדול ובמרכז עמדה לה מיטה עם מצעים לבנים יש לציין שחשיבות של חדר בעל מינימום פריטים בחבילות ספא הוא בגדר הכרחי בעיניי. בחדר הטיפולים התנגנה לה מוסיקת רקע מרגיעה ומדי פעם שאל אותי המטפל האם הכל בסדר? או החליף איתי מספר מילים מועטות על המשך הטיפול. הביקור בחבילות ספא היה ביקור בהחלט מרשים. ביקור שבטח ארצה להמליץ עליו יחד עם שמו של המטפל כי מגיע לו כל הזכות שבעולם על עבודתו המקצועית.

 יש לציין שהחבילות ספא פתוח שבעה ימים בשבוע ועובד כמעט עד חצות. בחבילות ספא זה יש מספר רב של מטפלים אשר כל אחד יש לו תחום התמחות משלו. הרבה מאוד פעמים ראיתי בתי חבילות ספא אבל כמו זה שאני הגעתי בהחלט עדיין לא ראיתי. כמו חבילות ספא בחוץ לארץ. בתום הטיפולים קיימת פינת ישיבה שבה ניתן להירגע וכל אחד או אחת יכול לקחת את הזמן שלו עד אשר יחליט לעזוב אין שום מידת לחץ כזו או אחרת ושיטת הסרט הנע לא מוכרת בחבילות ספא שביקרתי. חבילות ספא שמאובזר בציוד חדשני ובריהוט יפה נקי ונעים. כל המטפלים לבושים לבן ונקי ומדברים בנועם אחד לשני. באמת חבילות ספא כאלו במדינה אחרת בעולם.

 לרגע חשתי סוג של התנתקות מארצנו. חבילות ספא זה מצויד גם בחנייה ואפשר בתום הטיפולים בחבילות ספא גם להזמין ארוחה קלה רק יש צורך או עדיפות לציין זאת במועד הזמנת הטיפולים בחבילות ספא.