עיסויים 1
עיסויים 2
עיסויים 3
עיסויים 4
עיסויים 5
עיסויים 6
להגדלה
לפרטים נוספים :
שם:
טלפון:
אימייל:
כתובת:
הערות:
 1  2    

 עיסויים

 קיימים לא מעט בתי ספא בכל העולם אשר נושקים לחוף הים. יש קשר מהותי בין חוף הים לעיסויים. כפי שהעיסויים מהווה עבורנו חופש רגיעה ושלווה כך בדיוק מהווה עבורנו הים חופש שלווה ושקט.
לכן הרבה בתי עיסויים אשר ממוקמים בכל העולם במקביל לרצועת חוף מצליחים מאוד. כולנו אוהבים בתום טיפולים בעיסויים לשבת אל מול נוף כחול ולהביט ולשקוע בחלומות כמובן בתוספת שתייה או ארוחה קלה. הרבה מאוד בתי עיסויים אימצו את הרעיון והקימו את העיסויים שלהם בצמוד לחוף או בשיתוף עם מסעדה או בית קפה שנמצאים על החוף. ישנם בתי עיסויים אשר החלונות ממוקמים אל מול הים וכל העיסוי מתבצע כאשר ברקע יש חלון והים משתקף מולנו.
 
 מטרת העיסויים המרכזית היא הרי להחזיר לנו את השלווה והרוגע שנעלמו בעקבות מרתון החיים. לכן מאוד כדי אם יש אפשרות לבחור עיסוי מקצועי  אשר ממקום ביחד עם רצועת חוף על מנת להמשיך את תהליך ההתרגעות. יום בשבוע חשוב להקדיש לעיסויים על מנת לבצעי עיסויים משחררים של חלקים קשים או תפוסים. הרבה פעמים החלקים התפוסים תפוסים בגלל מתח שהצטבר ועיסוי נכון ומקצועי יכול לעזור ולשחרר.
 
 עיסויים נעימים בשילוב מוסיקה נעימה יעשו את האווירה למאוד רכה ונעימה. לכן כדי להקפיד על מסלול קבוע של עיסויים קבועים בעיסויים אחת לכמה פעמים כל אחת ואחד ייבחר את מספר הפעמים הרצויים לו כי זהו נתון שמשתנה מאדם לאדם. הרבה פעמים קורה שאנשים פשוט שוכחים ללכת לעיסויים ואז פתאום באמצע החיים הם לא מבינים מה יעזור להם לחדש אנרגיה ולטעון לעצמם כוח להמשיך לעבוד. לכן חשוב לא לוותר ולהתייחס לביקור בעיסויים כמו ביקור במכון כושר. לא חשוב אם נבצע עיסוי קצר או ארוך העיקר שנבצע עיסוי לחידוש האנרגיה.
 
 עיסויים מקצועיים בבתי עיסויים הם חלק מאוד חשוב בבחירת עיסויים. כל עיסויים שמכבד את עצמו מחזיק אנשים מקצועיים עם מיומנויות וידיעה נרחבת בתחום. אל תהססו להתייעץ עם המעסה ולספר לו את רחשי ליבכם. עיסויים טוב ומוצלח זהו עיסויים שתחזרו אליו ותתמידו בביקורים.